• Головна
  • В Полтаві Яценюка прирівняли до Путіна та назвали ворогом №1 України
11:24, 16 лютого 2016 р.

В Полтаві Яценюка прирівняли до Путіна та назвали ворогом №1 України

16 лютого в Полтаві біля будівлі ОДА пройшла не чисельна антиурядова акція протесту «Прем’єра-мародера під трибунал». Близько 30 осіб мітингували за відставку Яценюка та його Уряду.

Більшість мітингуючих, які прийшли під стіни Полтавської ОДА – представники партії «Свобода». Кілька людей стояли з транспорантами: «В країні війна, а кролик капусту косить», «Кошерні тарифи – це до Яценюка», «Микола Янович, дякую за науку. А.Яценюк».

В Полтаві Яценюка прирівняли до Путіна та назвали ворогом №1 України, фото-1
В Полтаві Яценюка прирівняли до Путіна та назвали ворогом №1 України, фото-2
В Полтаві Яценюка прирівняли до Путіна та назвали ворогом №1 України, фото-3

За словами лідера полтавської міської партії «Свобода» Юліана Матвійчука, ця акція є всеукраїнською. Хоча й відмітив, що сподівався на більшу підтримку.

«Яценюк – це та людина, яка підходить під категорію зрадників. Революцію роблять романтики. Революція мала світлу ідею нової країни, яку ми прагнули збудувати. За цю ідею полягла Небесна сотня. Яценюк вже півтора роки очолює Уряд, який на крові Небесної сотні зараз руйнує нашу державу. З початку україно-російської війни він отримував мільярдні кредити від МВФ, які просто профукував. Уявіть собі, 5 мільярдів доларів отримує Україна від МВФ – це 80 бюджетів нашого місту. Куди вони йдуть? Полтава має 1,7 мільярдів гривень бюджет», - наголосив Матвійчук.

В Полтаві Яценюка прирівняли до Путіна та назвали ворогом №1 України, фото-4

Крім цього Матвійчук прирівняв Яценюка з президентом Росії Володимиром Путіним та назвав Прем’єра ворогом №1 України.

«Зараз Яценюк – це ворог номер один України. Це людина яка заробляє перший мільярд в країні, яка зубожіває і при цьому не має легального бізнесу. Якщо ми зараз не подолаємо цю чуму – буде дуже велика біда. Він не просто повинен піти у відставку, а відповісти за всі свої злодіяння, за знищення наших мрій. Я реально вже порівнюю цю людину з Путіним. Бо зрадник – гірше ворога. Це людина, яка в середині країни робить величезне болото», - говорить лідер міської «Свободи».

В Полтаві Яценюка прирівняли до Путіна та назвали ворогом №1 України, фото-5

Нагадаємо, сьогодні в Верховній Раді Уряд Яценюка буде звітувати перед депутатами за виконану роботу, по результатам якої буде вирішуватися питання розпуску чи продовження роботи Парламенту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Яценюк #мітинг #Уряд #акція протесту
Оголошення
live comments feed...