• Головна
  • Незабаром у Полтаві відкриється кризовий центр для жінок, які страждають від насилля у родині
14:05, 11 лютого 2016 р.

Незабаром у Полтаві відкриється кризовий центр для жінок, які страждають від насилля у родині

Сьогодні у будівлі благодійної організації «Світло надії» відбувся круглий стіл на тему насильства у родині.

На зустрічі були присутні керівники соціальних служб міста та області, а також правоохоронці, які безпосередньо займаються проблемами фізичного, економічного та психічного насилля у родині. За статистикою найчастіше жертвами домашнього насилля стають жінки і діти, зовсім рідко – чоловіки.

На зібранні учасники окреслили стан існуючої співпраці, відзначили її недоліки та переваги. Основна мета сьогоднішнього зібрання – розробка системної допомоги жінкам, які стали жертвами насилля.

«Ми прагнемо вивести це питання у пріоритет і посилити співпрацю між усіма структурами, щоб на теренах області створити діючий механізм, який дозволить працювати на упередження, так і проводити комплексну корекційну роботу із жертвами насильства та і тими, хто його вчиняє», - розповіла керівник Центру дитячого розвитку БО «Світло надії» Світлана Большева.

За її словами незабаром у Полтаві на повну силу запрацює Центр соціально-психологічної реабілітації жінок під назвою «Нове життя», який знаходиться за адресою вулиця Монастирська, 32-А. Наразі завершаються ремонтні роботи. По словам Світлани Олександрівни, на базі Центру буде надаватися допомога особам, які постраждали від насильства у родині. Це буде правова, психологічна і юридична допомога. Тут жінки зможуть знайти тимчасове житло, допомогу в працевлаштуванні, оформленні документів і соціальних виплат тощо.

Центр зможе надати прихисток одночасно для 35 жінок з дітьми. Будуть об лаштовані окремі кімнати та забезпечені умови для тимчасового проживання. У Центрі також готові надавати допомогу і тим, хто спричиняє насильство у родині. Мова йде про корекцію поведінку.

Звернутися до Центру соціально-психологічної реабілітації жінок «Нове життя» можна за адресою:

Місто Полтава, вулиця Монастирська, 32-А, або за телефоном: (0532) 2-06-20 та за контактним номером керівника Центру Світлани Большевої (095) 408-89-26

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Центр #насильство
Оголошення
live comments feed...