«Мрія Життя» везе в Полтаву прем’єру кліпу

12 лютого о 19:00 в арт-пивниці «100 доріг» відбудеться великий сольний концерт ніжинського колективу «Мрія Життя». На одній сцені також в цей день заграє гурт із Полтави – «ДельТора».

«Мрія Життя» везе в Полтаву і прем’єру кліпу на пісню «Не смій падати з ніг»: «Зйомки проходили в рідному місті Ніжині. Режисером кліпу став Олександр Мамон. Головні ролі виконали актори Богдан Запша та Богдана Шуманська. А також малесенький, але дуже талановитий актор Іван Карпов. Йому на момент зйомок не було й 2 рочків», - коментує вокаліст Андрій Панькевич.

Сильний та надривний голос Андрія Панькевича та добірні гітарні композиції Дмитра Хижняка, Анатолія Нагорного і Миколи Пивоварова в поєднанні із клавішами Руслана Чопа та барабанами Сергія Ігнатова – створюють неймовірно потужні хардові композиції з елементами електроніки та альтернативи.

«В Полтаві ми гратимемо вперше. Це нас дуже засмучує, адже 2015 рік видався дуже концертним для Мрії Життя, а Полтава, на жаль, ніяк не потрапляв у список наших відвідин. І ось нарешті ми маємо змогу презентувати дебютний альбом «Відчуй» та кліп на пісню «Не смій падати з ніг». Надзвичайно приємно, що одну сцени ми будемо ділити разом з гуртом, який в рок-тусовці вже існує дуже давно, це наші друзі по фестивалям на Черкащині – гурт «ДельТора»», - розповідає Андрій Панькевич.

Гурт впевнено створює рок-композиції й успішно творить тяжкий український рок в Україні з 2010 року. В арсеналі колективу існує дебютний альбом «Відчуй», який вийшов у лютому 2015 року з міжнародним лейблом.

Стиль «Мрії Життя» характеризують як суміш харду, електроніки та альтернативи.

Також «Мрія Життя» відвідає Одесу (21 лютого) та Львів (23 лютого).

Вхід: 30 грн.

Локація: арт-пивниця «100 доріг» (вул. П.Комуни, 18)

бронювання столиків: 7-46-38

«Мрія Життя» везе в Полтаву прем’єру кліпу, фото-1
Полтава гурт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі