Департамент економічного розвитку Полтавщини очолила 29-річна держслужбовець з семирічним стажем

Сьогодні в Полтавській ОДА представили нову очільницю Департаменту економічного розвитку, яку обрали за конкурсом. Нею стала Інна Іщенко.

— У нас пройшов конкурс на заміщення вакантної посади директора Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА. Представляю вам керівника цього департаменту — Інну Сергіївну Іщенко. Бажаю їй успіхів у роботі і побільше новаторських ідей для розвитку економіки Полтавщини, —прокоментував Андрій Пісоцький.

Біографічна довідка. Інна Іщенко народилася у Полтаві 7 липня 1986 року. У 2007 році закінчила Полтавський національний технічний університет за фахом «Обладнання нафтових і газових промислів», отримавши спеціальність інженера-механіка. Другу вищу освіту отримала за спеціальністю «Економіка підприємств» у Полтавському університету споживчої кооперації України. Має диплом магістра державного управління Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України. З 2007 по 2011 роки працювала головним спеціалістом – державним інспектором з енергозбереження відділу контролю за використанням ПЕР, експертизи та дисципліни газоспоживання територіального управління по Полтавській області. З 2012 по 2015 роки — заступником начальника Управління – начальником відділу експертизи Управління Держенергоефективності у Полтавській області.
Має 10-ий ранг державного службовця, 7 років стажу на держслужбі. Присягу держслужбовця прийняла 20 серпня 2007 року.

Полтава ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі