Імена шести бійців АТО з Полтави увіковічнять на меморіальних дошках

Сьогодні, 5 лютого, у міській раді Полтави відбулося засідання виконавчого комітету були вирішено встановити шість меморіальних пам'ятних знаків на фасадах навчальних закладів, в яких у свій час навчалися Герої АТО, які загинули.

Відтак, військовослужбовцю батальйону особливого призначення «Шахтарськ» Міністерства внутрішніх справ України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни Олександру Олександровичу Горячевському, який захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України, відповідно до прийнятого рішення, меморіальну дошку буде встановлено на фасадній частині Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25, що знаходиться за адресою вул. Шевченка, 119 .

Військовослужбовцю Збройних сил України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни, кавалеру ордена «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Дмитру Миколайовичу Гречку буде встановлено меморіальну дошку за адресою: вул. Алмазна, 1, на фасаді Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29.

Капітану Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату, учаснику антитерористичної операції на Сході країни Олександру Євгеновичу Максимову, відповідно до прийнятого рішення, буде встановлено меморіальну дошку за адресою: вул. Героїв Сталінграда, 20 (фасадна частина Полтавської гімназії № 33).

Військовослужбовцю Національної гвардії України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни, кавалеру ордена «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Олександру Ігоровичу Мочалову, відповідно до прийнятого рішення, буде встановлено меморіальну дошку на фасаді Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38, що знаходиться за адресою: вул. Пушкіна, 74.

Військовослужбовцю Збройних сил України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни, кавалеру ордена «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Денису Сергійовичу Синюку, відповідно до прийнятого рішення, буде встановлено меморіальну дошку на фасадній частині Полтавської гімназії № 17 за адресою: бульвар Богдана Хмельницького, 15.

Молодшому сержанту Збройних сил України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни, кавалеру ордена «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Олександру Миколайовичу Фролову, який захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України, відповідно до прийнятого рішення, меморіальну дошку буде встановлено на фасаді Полтавської гімназії № 6, що знаходиться за адресою: вул. В.Чорновола, 3.

Полтава АТО меморіальна дошка виконком
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі