• Головна
  • Полтавці просять міську владу збільшити кількість медичних пунктів
14:25, 5 лютого 2016 р.

Полтавці просять міську владу збільшити кількість медичних пунктів

На сайті міської ради зареєстрували петицію, в якій просять міську владу збільшити кількість медпунктів у місті. Ініціатор петиції - громадський активіст і екс-кандидат в депутати міської ради Тарас Токар.

В тексті петиції зазначено, що останнім часом стан здоров’я величезної кількості полтавців різко погіршився. Особливо серед пенсіонерів. Все більше людей почало страждати на хвороби пов’язані зі стрибками артеріального тиску.

"Таким людям потрібна не просто медична допомога під час приступів, а й оперативна медична допомога. Адже, такий вид хвороб зачасту не любить чекати, навіть, на прибуття “швидкої допомоги”.Тому було б добре, якби міська влада Полтави збільшила кількість медичних пунктів у нашому місті. В яких оперативно можна було б поміряти тиск та надати першу медичну допомогу полтавцям.

Було б не погано, якби такі медпункти було створено у будинках районних рад м. Полтави і працювали вони щоденно, крім вихідних. Адже, у цих будинках також знаходяться “паспортні столи”, управління праці та соціального захисту населення, а також управління Пенсійного фонду", - йдеться у тексті петиції.

Відповідно до чинного законодавства, ЕЛЕКТРОННА ПЕТИЦІЯ – це ініціатива (пропозиція), яка публікується на офіційному сайті Полтавської міської ради на спеціально створеній платформі для збору підписів під текстом петиції. Після реєстрації петиція повинна набрати 250 електронних підписів протягом трьох місяців (92 дні) з моменту публікації, а після цього буде розглянута органами місцевого самоврядування.

"250 полтавців у законний спосіб можуть примусити міську владу Полтави на офіційному рівні створити кращі умови для медичного обслуговування мешканців обласного центру. Не зволікайте! Ваш підпис – це голос за здоров’я кожного, хто мешкає у Полтаві!" - наголошує Токар.

Читайте також: Мамай розказав, коли полтавці отримають відповіді на петиції, які набрали необхідну кількість підписів

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #петиція
Оголошення
live comments feed...