Проблему з виділенням землі бійцям АТО Валерій Головко обговорить у Кабміні

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко збирається під час зустрічі у Кабінеті Міністрів України обговорити питання виділення землі бійцям АТО та власне діяльності Держгеокадастру в регіоні.

«Сьогодні на прийом громадян прийшли учасники АТО. Питання болюче і одне на всіх — діяльність, точніше бездіяльність управління Держгеокадастру в Полтавській області. Хлопцям відмовляють у виділенні навіть тих земельних ділянок, які заброньовані і виставлені на офіційному сайті, чого від служби вимагав Кабмін. Замість того ділянки виставляють на аукціон», - зазначив Головко.

За словами очільника Полтавської ОДА, завтра у Центрі допомоги учасникам АТО (к. 621) відбудеться чергова зустріч з бійцями. На зустріч запрошений і керівник управління Держгеокадастру. Анонсується, що кожен конкретний випадок буде розглядатися індивідуально.

«В четвер питання про діяльність Держеокадастру в Полтавській області буду ставити на зустрічі в Кабміні. Адже нарікання на порушення та зловживання надходять і від учасників АТО, і від аграріїв, і від звичайних мешканців сіл, які не можуть продовжити оренду землі. Натомість обласна влада не має важелів впливу на управління, оскільки те напряму підпорядковується Києву», - пригрозив Головко.

Нагадаємо, На Полтавщині 2400 учасників АТО отримають 3500 гектарів землі

Полтава Головко ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі