![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
10:34, 2 лютого 2016 р.
Сьогодні у Полтаві відбудеться вечір пам'яті Кузьми
Рівно рік тому, другого лютого, трагічно загинув відомий співак, шоумен, телеведучий, улюбленець мільйонів – Андрій Кузьменко, лідер гурту «Скрябін».
Артист загинув в автомобільній аварії в Дніпропетровській області. Його загибель стала трагедією для мільйонів українців. В знак пам’яті про зірку практично в кожному місті України відбулися вечори спогадів про виконавця. Люди збиралися на центральних площах міст, співали його пісні, згадували концерти.
У Полтаві сотні полтавців рік тому вшанували пам'ять про Кузьму на Театральній площі. Цьогоріч, полтавські шанувальники творчості Андрія Кузьменка знову зберуться разом, щоб поділитися спогадами про людину, життя якої обірвалося передчасно.
![Сьогодні у Полтаві відбудеться вечір пам'яті Кузьми, фото-1 Сьогодні у Полтаві відбудеться вечір пам'яті Кузьми, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про любов полтавців до Кузьми свідчить той факт, що міському голові запропонували перейменувати одну з вулиць міста на його честь та створити сквер під назвою «Місце щасливих людей».
Читайте також: У останньому своєму відео Кузьма Скрябін скаржився на дороги та політиків (ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:16, 15 липня
143
12:47, 21 липня
22
19:34, 24 липня
10
live comments feed...