• Головна
  • Батьки учнів Полтавської ЗОШ №12 просять депутатів не спекулювати і не займатися брудним піаром
17:27, 31 грудня 2015 р.

Батьки учнів Полтавської ЗОШ №12 просять депутатів не спекулювати і не займатися брудним піаром

Ми продовжуємо слідкувати за конфліктом в Полтавській ЗОШ №12. Нагадаємо, правозахисник Василь Ковальчук звинуватив вчителів школи в "оргіях" та ганебній поведінці. Після озвученої інформації у школі відбувся ряд перевірок.

Крім того, до нас у редакцію звернулися батьки учнів цієї школи з вимогою опублікувати відкритий лист до депутатів міської ради. Текст листа публікуємо без змін:

 

Відкритий лист батьківського комітету школи №12 м. Полтави до депутатів Полтавської міської ради VII скликання

Ми, батьківський комітет школи, звертаємося до Вас з вимогою негайного припинення займатися брудними технологіями по наведенню порядку у школі. Повірте,  ми самі батьки разом з учителями і дітьми можемо без вашого втручання влаштувати наше життя у школі. Деякі депутати, як Луценко С.П., Синяговський Т. продовжують збирати так званий «компромат» серед батьків Червоного Шляху, в результаті появляються листи начебто зібрані депутатами, де одна людина записує свої теперішнє прізвище  і тоді ж підписується дівочим, з однієї сім’ї підписують батько, мати.

Таким чином ви хочете це видати за думку більшості батьків, виправдовуючи вилитий бруд Лазоренко О. та Шарлай Н.. Замість того щоб визнати і зрозуміти, що ви копаєтесь у бруді який не підтверджений.

Але ви все таки не можете заспокоїтесь і ще глибше занурюєтесь в цю брехню і бруд. Ви намагаєтесь прикласти усі зусилля, щоб виправдати весь цей наклеп, який Ковальчук В.Г. разом з так званими представниками громадськості Лазоренко О., Шарлай Н. оголосили перед Вами. Своїми діями вони Вас відволікли від невідкладних питань, які ви як депутати повинні вирішувати. Невже в м. Полтаві  немає проблем більш важливіших, чим як не встановлювати у «нове життя» в нашій школі. Повірте тут ми розберемося без Вас. Ви не спроможні на своїх сесіях організувати свою роботу і конструктивно вирішувати питання міста. Невже ви думаєте, що ми теж будемо брати приклад з Вас і будувати «нове життя» вибиваючи двері і зібранням всяких пліток і брехні.

Шановні депутати, сподіваємося, що ви своєю роботою покажете нам дійсну конструктивну роботу організовану і толерантну.

Користуючись нагодою ми вітаємо Вас з Новим Роком і сподіваємося, що в новому році Бог надихне Вам розуму на конструктивну роботу по проблемах міста, а не наведення порядку в нашій школі.

І якщо нам потрібно захистити свої права, ми знаємо як їх захистити і обійдемося без послуг скандальних і брудних правозахисників.

Батьківський комітет школи.

У школі відбулася депутатська перевірка. Як це було дивіться у відеосюжеті.

Під час перевірки між випускниками школи, які прийшли захищати честь навчального закладу та Василем Ковальчуком стався конфлікт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #школа
Оголошення
live comments feed...