Підсумки року в Полтаві в «оскарах»: кращий ремейк

Ми продовжуємо підбивати підсумки минулого року  і роздавати «оскари». У номінації «Кращий ремейк» на думку нашої редакції переміг таємничий і маловідомий соратник Андрія Матковського Михайло Шевченко.

Цьому маловідомому актору вдалося зіграти головну роль у ремейку фільму відомого режисера і постановника трюків Сергія Капліна під назвою «Пробий вікно в Європу, або вибий двері в кабінет Мамая».

Звісно, як це часто буває, ремейк вийшов менш видовищним і касовим, ніж оригінал у виконанні Капліна.

Наразі невідомо, які будуть касові збори у цього фільму, проте на думку експертів, збитки завдані Михайлом Шевченком значно менші, ніж ті, які спричинив Каплін. Офіційна версія міської ради, Каплін «нарубав» на 35 тисяч гривень. Сам же головний актор цього фільму вважає, що він нашкодив лише на 29 тисяч гривень, тому нічого й не заплатив за ремонт.

Отже, сюжет:

25 грудня відбувалася друга сесія. Герой другого плану, який до речі отримав від нас «оскар» за кращий фільм, Олександр  Мамай вирішив запропонувати на посаду свого дублера (секретаря) Оксану Деркач. Проте такі кадрові пропозиції не сподобалися іншим і почалася гостра дискусія. Після цього Мамай раптово закрив сесію і оголосив перерву до 30 грудня і зник у своєму кабінеті разом з заступниками.

І тут розпочався екшен з погонею. Поки всі вирішували, як достукатися до міського голови. Соратник Матковського і за сумісництвом його кум вирішив цю проблему за допомогою кількох ударів кулаком в двері. Дерев’яні двері  виявилися слабким захистом. І хай хоч невелике вікно, все ж, йому вдалося пробити.

Тому «оскар» за кращий ремейк однозначно присуджується Михайлу Шевченку.

Трейлер фільму можете подивитися прмо зараз.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов