• Головна
  • Олександр Шамота головує замість Мамая у Полтавській міській раді
10:59, 30 грудня 2015 р.

Олександр Шамота головує замість Мамая у Полтавській міській раді

У Полтавській міській раді стався своєрідний «переворот». Депутати чотирьох фракцій вирішили проводити сесію за відсутності міського голови Олександра Мамая та вирішувати питання.

Нагадаємо, через те, що депутати не підтримали кандидатуру Оксани Деркач на посаду секретаря Мамай раптово закрив сесію на перерву до 30 грудня. Вчора з’явилася інформація про те, що Мамай разом з Удовіченком зустрічалися з представниками «Самопомічі», щоб ті в свою чергу, підтримали кандидатуру Деркач. Проте «Самопоміч» відмовила їм і заявила, що висуватиме свою кандидатуру (найімовірніше це буде лідер фракції в міській раді Ігор Окіпнюк).

Після цього Мамай оголосив про перенесення сесії на вимогу деяких фракцій. Так як чотири з семи фракцій підписали заяву про вимогу продовжити сесію 30 грудня (Самопоміч, БПП «Соліданість», ППЛ та Свобода), здогадатися, хто вимагав перенесення не складно.

Наразі владу у міській раді «захопив» лідер ППЛ Олександр Шамота, який наразі головує. У сесійній залі присутні 23 депутати, це є більшістю. Вони збираються розглянути депутатські запити та оголосити недовіру уряду Яценюка. Розпускати виконавчий комітет та звільняти заступників Мамая наразі передумали.

Законність такої сесії будуть визначати юристи. Найімовірніше всі прийняті рішення будуть визнані недійсними, адже згідно законодавства, сесію призначає міський голова. Матковський же заявив, що рішення Мамая про перенесення слухання є недійсним, адже воно має прийматися на сесії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сесія #Шамота

Коментарі

Оголошення
live comments feed...