• Головна
  • Головко прозвітував про рік на посаді голови ОДА з келихом шампанського
14:48, 29 грудня 2015 р.

Головко прозвітував про рік на посаді голови ОДА з келихом шампанського

26 грудня виповнилося рівно рік з моменту, як Валерій Головко очолив Полтавську ОДА. Щоправда, звітувати перед громадськістю губернатор Полтавщини не збирався, а погодився на прес-конференцію лише після ініціативи журналістів ГромадськогоТБ.Полтава.

Після звернення журналістів до голови ОДА, Валерій Головко таки погодився на зустріч з пресою. Проходила вона в особистому кабінеті першої особи області.

Безымянный

Безымянный

Головко підсумував рік своєї роботи та назвав його продуктивним.

«Полтавська область – це єдина область, яка ініціювала й достатньо фахово провела реабілітацію для хлопців, які повернулися із зони АТО. Вони одночасно отримували й відпочинок, й лікувальну реабілітацію, і отримували все необхідне – починаючи з посвідчення учасника АТО, закінчуючи виплатами. Бюджет програми був передбачений на 7,5 мільйонів і всі кошти були використані. Щодо Фонду регіонального розвитку, то окрім одного об’єкта ми виконали своє завдання перед державою та громадою Полтавщини. По агропромисловості Полтавська область займає в країні перші-другі-треті місця», - говорить Головко.

А ось свої недопрацювання називати не захотів, з’їхавши з питання: «За рік роботи важко сказати, що ми досягли. Сьогодні ми на тій стадії, коли ми відроджуємо Україну. Ми повинні розуміти, що саме в діалозі все народжується».

Головко завершив зустріч з журналістами, хоча у тих ще лишалось кілька хвилин, посилаючись на щільний графік. Хоча після запросив журналістів випити по келиху шампанського. А от на питання, чи спілкувався він з активістами, які вже більше 100 днів пікетуються будівлю Полтавської ОДА, відповідати не схотів.

Головко прозвітував про рік на посаді голови ОДА з келихом шампанського (фото) - фото 2

Головко прозвітував про рік на посаді голови ОДА з келихом шампанського (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Головко #ОДА

Коментарі

Оголошення
live comments feed...