• Головна
  • Головко: «Обласна рада має займатися своєю роботою, а не виносити оцінку Яценюку»
14:00, 29 грудня 2015 р.

Головко: «Обласна рада має займатися своєю роботою, а не виносити оцінку Яценюку»

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко не підтримав облраду, щодо винесення недовіри Уряду Арсенія Яценюка. Головко не вважає, що Яценюк – єдина особа, яка винна у повільному реформуванні в Україні.

«Я б не хотів, щоб ми займалися певними спекуляціями та говорили, що тільки Яценюк винен в тому, що не так швидко впроваджуються реформи в Україні. Це абсолютно загальна відповідальність і Верховної Ради, і Кабінету Міністрів, і Президента, і, до речі, мене. Більше того, я не вважаю, що  рада обласного рівня має право виносити оцінку діяльності Уряду. На сьогодні є орган де звітується Прем’єр-міністр та весь Уряд – це Верховна Рада. Я хотів би, щоб кожен займався тим, що в його повноваженнях та відповідав за кожні свої конкретні дії», - наголосив Валерій Головко.

Під час голосування в облраді «за» віддав свій голос й заступник Головка Роман Товстих. Правда, згодом свій голос відкликав.

«Пан Товстий написав заяву про відкликання свого голосу. Як він пояснив, він просто неправильно натиснув кнопку», - пояснив голова ОДА.

Нагадаємо, 24 грудня депутати облради проголосували за винесення недовіри Уряду Арсенія Яценюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Головко #сесія #Яценюк
Оголошення
live comments feed...