• Головна
  • Депутатів з Полтавщини судитимуть за корупцію
13:09, 28 грудня 2015 р.

Депутатів з Полтавщини судитимуть за корупцію

Трьох депутатів Кременчуцької міської ради судитимуть за правопорушення пов'язане з корупційною діяльністю. Депутати під час голосування за заробітну платню міському голові та заступникам порушили закон про "Запобігання корупції".

Кременчуцькою місцевою прокуратурою складено протоколи щодо трьох депутатів Кременчуцької міської ради про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2  ст. 172-7 КУпАП.

За інформацією заступника керівника Кременчуцької місцевої прокуратури Олексія Захарова, вивченням матеріалів сесії Кременчуцької міської ради, яка відбулася 24 листопада цього року, було встановлено, що під час поіменного голосування за прийняття міськрадою рішення «Про утворення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу» та голосування за прийняття рішення «Про умови оплати праці міського голови,  секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, керуючого справами виконкому міської ради» деякі депутати брали участь у голосуванні, порушуючи вимоги Закону України «Про запобігання корупції».

«Прокуратура вважає, що ці депутати вчинили дії в умовах реального конфлікту інтересів, проте, безумовно, остаточну крапку в даній ситуації поставить Автозаводський районний суд, який розглядатиме протоколи», - зазначив Олексій Захаров.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #Кременчук

Коментарі

Оголошення
live comments feed...