• Головна
  • Полтавці вимагають від міської влади притулок для тварин
15:48, 27 грудня 2015 р.

Полтавці вимагають від міської влади притулок для тварин

На сайті міської ради ще одна зареєстрована електронна петиція набрала необхідну кількість голосів полтавців. У петиції - вимога до міської влади - створити нарешті у Полтаві притулок для безхатніх тварин.

Інформація - на офіційному сайті Полтавської міськради та виконавчого комітету. Зокрема, ініціатор електронної петиції Олександр Карамушко пише, що міській владі Полтави  просто треба виконати рішення  22-ї  сесії шостого скликання від 18 травня 2012 року «Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних домашніх тварин у м. Полтава на 2012-2016 р.р.».

Проект програми передбачав створення притулку для безхатніх тварин Полтави спочатку на 250 місць зі стерилізацією тварин. Проте, ця програма не була виконана.

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію, складає 284 при необхідних 250.

На сайті міської ради також можна побачити ПЕРЕЛІК ОСІБ, ЯКІ ПІДПИСАЛИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ .

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» посадовці Полтавської міської ради та її виконавчого комітету міський голова доручив розглянути петицію на засіданнях профільних постійних комісій міської ради.
Коли склад постійних комісій сьомого скликання повністю сформують, тоді приймуть відповідне рішення. Висновки комісій щодо петиції розглянуть на пленарному засіданні міської ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#притулок для тварин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...