• Головна
  • Батьки скандальної полтавської школи просили допомоги у Мамая
18:06, 25 грудня 2015 р.

Батьки скандальної полтавської школи просили допомоги у Мамая

Конфлікт між батьками та педагогічним колективом полтавської ЗОШ №12 набирає обертів.

Нагадаємо, вперше про конфліктну ситуацію розповів правозахисник Василь Ковальчук на другій сесії Полтавської обласної ради. Ковальчук розповів, що в мережі з’явилися фото світлини з дня народження однієї з працівниць школи, яке вона святкувала на робочому місці.

Крім того, правозахисник заявив, що вчителі почали виганяти «неугодних» дітей з шкільного автобусу.

Читайте версію вчителів в нашому матеріалі: Вчителі школи, де відбувалися «оргії», розповіли, що конфлікт з батьками стався через автобус.

Про проблеми школи сьогодні розповіли батьки дітей на сесії міської ради. Батьки скаржилися на відсутність ремонту у класах, щомісячні внески, малий автобус та постійний педикульоз у школі. Також батьки розповіли про кричущий випадок, коли дівчинку висадили з автобусу посеред дороги. Їх підтримував Василь Ковальчук. Він розповів, що під час святкування дня народження були "елементи садо-мазо" і навіть викликали стриптизера.

Про що саме говорили батьки дітей, дивіться на відео.

Депутати мали намір створити комісію, яка б перевірила озвучені факти та прийняти відповідні рішення. Проте, через те, що міський голова оголосив перерву, голосування за це рішення не було.

Ми запитали у міського голови, яке можливе вирішення цієї проблеми, на що він відповів, що коли вирішувалося питання про автобус, дітей, які потребували підвозу було 29, що цілком вміщував наданий автобус. Оскільки кількість дітей збільшилося, то можливим є купівля нового більшого транспорту.

Ковальчук же заявив, що наразі таких дітей 84. За офіційними даними, в минулому навчальному році 45 дітей з Червоного Шляху відвідували школу №12

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #школа #конфлікт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...