• Головна
  • Директора коледжу з Полтавщини звинуватили у відбиранні стипендій у студентів
14:46, 24 грудня 2015 р.

Директора коледжу з Полтавщини звинуватили у відбиранні стипендій у студентів

Депутати Полтавської обласної ради під час сесії проголосували за направлення звернення до керівників Нацполіції та Прокуратури області, Беха та Попова відповідно, про перевірку діяльності директора Хорольського агропромислового коледжу Ростислава Гузика.

Відповідне звернення ініціював депутат облради Валерій Сазонов.

«Директор коледжу Гузик здійснює розкрадання державного майна та знищує матеріально-технічну базу одного з потужних аграрних навчальних закладів України – Хорольського агропромислового коледжу. Окрім розбазарювання майна коледжу, директор змушував сплачувати своїх студентів по тисячі гривень на рік, а також віддавати щомісяця частину своєї стипендії, яку отримували всі, незалежно від форми навчання – 400 гривень», - говорить Сезонов.

За словами депутата до нього з листом звернулась громадянка Алла Івахненко, яка вже писала заяву в хорольську поліцію, проте через 4 години отримала лист, що ознак порушення законодавства жодних немає.

Як розповів нам директор коледжу Ростислав Гузик, Алла Івахненко раніше працювала викладачем в даному навчальному закладі, проте рік тому з нею не було продовжено контракт.

Директора коледжу з Полтавщини звинуватили у відбиранні стипендій у студентів (фото) - фото 1

Директора коледжу з Полтавщини звинуватили у відбиранні стипендій у студентів (фото) - фото 1

«Для мене це вже буде 4 перевірка. Справа в тому, що Івахненко працювала в нас викладачем, але я не продовжив з нею контракт і вона вже рік не працює. Але через суд вона намагається поновити себе на посаді. Я можу казати все що завгодно, але вже були перевірки й з соцзахисту, й з інших установ. І нічого протизаконного не було виявлено. Тому я не боюся жодних перевірок, а навпаки – нехай й прокурорська перевірка покаже, що в моїх діях немає нічого кримінального», - говорить Ростислав Гузик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коледж #директор #сесія #корупція #звернення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...