• Головна
  • Обласний бюджет Полтавщини на 2016 рік складатиме 750 млн грн
12:56, 23 грудня 2015 р.

Обласний бюджет Полтавщини на 2016 рік складатиме 750 млн грн

22 грудня  в обласному комунальному інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція першого заступника голови обласної ради Євгенія Холода та голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігоря Горжія.

Темою розмови став обласний бюджет 2016 року, який планується затвердити на другій сесії обласної ради.

Євгеній Холод поінформував про засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, яке відбулося напередодні та на якому депутати разом із представниками громадськості намагалися якомога ефективніше розподілити видатки обласного бюджету – «поділити копійки».

Як повідомив Євгеній Холод, сума обласного бюджету на наступний рік складає 750 млн. грн. Загалом бюджет області становитиме 4,5 млрд. грн.

Зокрема, Євгеній Холод розповів про заплановані видатки апарату обласної ради. За його словами, на рік апарату потрібно 6 млн. 840 тис. грн. «На заробітну плату працівникам виділяється 2 млн. 712 тис. грн. Середня зарплата по апарату з нарахуваннями за вислугу років та ранг складає 3 тис. 100 грн. Нарахована зарплата першого заступника голови обласної ради становить близько 10 тис. грн. На папір для копіювальних машин обласна рада витрачає 22 тис. грн. на рік. 328 тис. витрачається на комп’ютерну техніку. 300 тис. передбачено на реалізацію заходів Програми розвитку місцевого самоврядування. Сюди входить виготовлення грамот, сувенірна продукція, нагрудні знаки, бланки та інше. На відрядження - 10 тис. грн. Це не такі великі витрати, про які любить говорити деякі представники громадськості», – сказав Євгеній Холод.

Нагадаємо, завтра відбудеться друга сесія обласної ради, на якій остаточно буде затверджено обласний бюджет на 2016 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #область #Холод
Оголошення
live comments feed...