• Головна
  • Соцопитування: наскільки патріотично налаштовані жителі Полтавщини
14:15, 22 грудня 2015 р.

Соцопитування: наскільки патріотично налаштовані жителі Полтавщини

Полтавщина входить у десятку найбільш патріотичних регіонів Україну. Такий результат показали дані компанії GfK Ukraine, яка проводила соціологічне дослідження на замовлення Міністерства молоді та спорту України.

Згідно досліджень 85% опитаних мешканців Полтавщини пишаються тим, що вони є українцями. Лише 10% на це питання дали відповідь «ні». По цьому показнику Полтавщина зайняла 11 сходинку серед 24 областей та Києва. Найбільш патріотичними виявилися жителі Рівненщини, Волині та Івано-Франківщини – 97% пишаються. Загалом 81% опитаних представників української молоді зазначили, що пишаються тим, що вони є громадянами України. Не пишаються громадянством вдесятеро менше опитаних – 8%. Близько 11% опитаних відповіли, що їм важко відповісти на це запитання.

Безымянный

Безымянный

А ось в рейтингу областей, жителі яких хочуть змінити місце проживання, Полтавщина на 9 місці – лише 22% хотіли б змінити прописку. 53% переїздити не хочуть. В цілому 56% молоді переїздити не хочуть, коли 24% за зміну місця жительства. При цьому різниці немає між охочими переїхати з села у місто. 

Безымянный1

Безымянный1

В опитуванні взяли участь українці від 14 до 35 років, які мають проживають на постійній основі в Україні. Взяли участь в опитуванні 2852 респондента з усієї України, не враховуючи тимчасово окуповані та непідконтрольні території.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патріотизм #Полтавщина #соцопитування

Коментарі

Оголошення
live comments feed...