• Головна
  • В Полтавській поліції заперечили масовий відтік своїх працівників
16:28, 21 грудня 2015 р.

В Полтавській поліції заперечили масовий відтік своїх працівників

В період з 7 листопада до тепер з лав Нацполіції в Полтавській області вирішило звільнитися лише 0,4% від загальної кількості робітників – 24 особи.

Днями ряд полтавських ЗМІ розповсюдило інформацію щодо масового звільнення співробітників ГУНП Полтавщини. Дану інформацію спростували у відомстві.

«Інформуємо вас та громадськість, що ніякого масового звільнення працівників поліції в Полтавській області немає. Інформація перебільшена і перекручена. На прес-конференції начальник ГУНП в Полтавській області відповідав на питання журналістів, у тому числі й на дану тематику. Він зазначив, що є працівники, які написали заяви про звільнення і це дійсно правда. Але про масовість і натяку не було. Навпаки, кількість поданих на звільнення рапортів за останній місяць, коли вже вступив в силу Закон України "Про Національну поліцію" (з 7 листопада цього року), зменшилася вдвічі, у порівнянні з попередніми місяцями і становить 0,4% від загальної кількості працівників в області. Іншими словами, із майже 5-ти тисяч поліцейських за період із 7-го листопада звільнилося за власним бажанням 24 особи. Для прикладу, в період існування УМВС середньо-місячна цифра осіб, що звільнялися, становила 45 - 50 працівників. Тож просимо ретельніше перевіряти інформацію», - йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #звільнення #співробітники
Оголошення
live comments feed...