• Головна
  • У Полтаві відкрито ще один дитячий будинок сімейного типу
15:00, 19 грудня 2015 р.

У Полтаві відкрито ще один дитячий будинок сімейного типу

Учора відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ) родини Олени Мацицької. Жінка взяла під свою опіку п’ятьох дітей, позбавлених батьківського піклування. Мати-вихователька переконана, що атмосфера сімейного затишку дасть змогу дітям відчувати себе захищеними та такими, які не позбавлені батьківської уваги.

Урочисто перерізав червону стрічку очільник міста Олександр Мамай:

− Діти – це наше майбутнє. Їхнє благополуччя в майбутньому залежить від наших зусиль сьогодні. Тільки сімейна атмосфера, теплота і увага батьків-вихователів можуть забезпечити дитині відповідний розвиток та допоможуть адаптуватися до повноцінного життя в суспільстві – зауважив Олександр Федорович. 

Міський голова подарував мамі-виховательці та дітям коровай, як символ щасливого родинного життя. Діти ж запросили гостей до своєї домівки, де показали свої ліжка, дитячі кімнати, місця для навчання та відпочинку, їдальню. Вони розповіли, як їм дружньо живеться, як вони навчаються, чим захоплюються, а також показали фотографії із свого сімейного фотоальбому!

Для усіх вихованців дитячого будинку сімейного типу Олександр Федорович приготував солодкі подарунки від Святого Миколая. Дітлахи також приготували подарунки для гостей − поробки, зроблені власними руками!

Відкриття другого у місті будинку сімейного типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є важливим здобутком міської влади та усієї полтавської громади. Цій події передував не один місяць кропіткої роботи як матері-виховательки, так і управлінь міськвиконкому. Та головне, що у цих дітей з’явилася затишна оселя, велика, дружня сім’я та любляча і мудра мати-вихователь!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #дитячий будинок #Мамай
Оголошення
live comments feed...