• Головна
  • Стратегію розвитку Полтави розробить громадськість
09:02, 19 грудня 2015 р.

Стратегію розвитку Полтави розробить громадськість

20 грудня Громадянська Платформа Нова Країна проведе стратегічну сесію в Полтаві. Для нашої команди це буде 12-те місто, яке долучилося до всеукраїнського проекту розробки стратегічного бачення розвитку міст. Такі сесії вже відбулися в Тернополі, Бережанах, Броварах, Житомирі, Кам'янці-Подільському, Івано-Франківську, Одесі, Дніпропетровську, Ужгороді, Рівному, Херсоні. Загалом у проекті в усіх містах взяли участь більше 1600 людей.

Завдання ГП Нова Країна у Полтаві – допомогти громадськості міста сформувати бачення майбутнього міста на найближчі 3-5 років та визначити пріоритетні проекти, реалізація яких силами громадянського суспільства, бізнесу та у співпраці з місцевою владою дозволить досягнути бажаного розвитку міста.

Ключові завдання Стратегічної сесії:

1.​ Визначити пріоритетні кластери економіки регіону.

2.​ Зібрати найкращі ідеї, в першу чергу швидких перемог, які можуть стати символами змін, та інфраструктурних проектів.

3.​ Консолідувати громадянське суспільство Полтави

4.​ Спільними зусиллями розробити стратегічний план змін, а також тактичний план невідкладних дій.

Вестиме сесію модератор від Громадянської Платформи Нова Країна Олена Горб , а також команда фасилітаторів. Методологія групової дискусії у форматі «Світового кафе», за якою відбувається сесія, сприяє швидкому збиранню та структуризації ідей, консолідації думок та людей, проявленню громадянських позицій. Індивідуальні доповіді учасників сесії не передбачені.

Робота проводиться за наступними напрямками: місцеве самоврядування та громадський контроль влади, антикорупція, міське господарство та інфраструктура, розвиток економіки регіону. Також учасники розглянуть декілька тем, які найбільш актуальні саме для Полтави. Теми будуть визначені за результатами онлайн опитування учасників.

За підсумками роботи учасники опрацюють та презентують результати Стратегічної сесії. Вся інформація буде відкритою і буде використана як основа плану конкретних дій для майбутнього розвитку Дніпропетровської області.

Стратегічна сесія відбудеться 20 грудня (неділя)

Початок реєстрації о 10.30, старт сесії – об 11.00, завершення — 18.00

Місце проведення: Ресто-клуб “Podium” (м. Полтава, вул. Гоголя, 38).

Акредитація ЗМІ обов’язкова! Акредитація проводиться до 17.00 19 грудня вересня (субота) за телефоном: (098) 2765576 – Олена Горб.

Більше інформації про ВГО «Громадянська Платформа Нова Країна» на novakraina.org

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #презентація #громадскість

Коментарі

Оголошення
live comments feed...