• Головна
  • У Полтавській області вдалося знизити дитячу злочинність - Бех
10:21, 18 грудня 2015 р.

У Полтавській області вдалося знизити дитячу злочинність - Бех

Рівень злочинності серед неповнолітніх у Полтавській області вдалося знизити. Про це заявив очільник обласної міліції Олег Бех.

«З початку року в Полтавської області зареєстровано 427 кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми, з них 91 – вчинене у групі, - повідомив під час прес-конференції очільник поліції Полтавської області Олег Бех, - зазначу, що не так давно ми констатували факт зростання дитячої злочинності майже на 68%. Минуло лише місяць активної превентивної діяльності спільно із представниками влади, освіти, ЗМІ та громадськості, а вже є позитивні зрушення. На сьогодні нам вже вдалося знизити негативний показник дитячої злочинності із 68 до 44%. Ми очікуємо на позитивні зміни».

До основної маси скоєних злочинів неповнолітніми є крадіжки - 252, пограбування – 36, розбійні напади - 9, шахрайства - 13, наркозлочини - 23. Учасниками злочинів стали 230 неповнолітніх.

«Дитяча злочинність - це болюча тема, яку ми не залишимо без уваги. Зараз ми активно співпрацюємо з громадськістю, адміністраціями навчальних закладів, органами влади та депутатським корпусом над спеціальною програмою з протидії злочинності в молодіжному середовищі, - повідомив Олег Володимирович, - наші пропозиції внесені до обласної програми. Сподіваюсь, обласна рада їх підтримає й проголосує. У цій програмі передбачений комплекс профілактичних заходів, які мають провести спільно усі зацікавлені відомства та громадськість з метою попередження молодіжної злочинності».

В рамках цієї програми пропонується створення умов дітям та молоді для зайняття спортом, реалізації своїх знань, умінь та навичок в різних гуртках, факультативах, кружках, загонах тощо.

«Ми хочемо, щоб кожна дитина чи студент мали можливість безкоштовно займатися улюбленою справою. Що зараз для багатьох родин проблематично. Також ми пропонуємо активізувати в навчальних закладах військово-патріотичне виховання молоді, виховання дітей в дусі високої правової культури поведінки, поваги до оточуючих, прищеплювати дітям загальнолюдські моральні цінності» - резюмував очільник правоохоронного відомства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #злочинність #Бех

Коментарі

Оголошення
live comments feed...