• Головна
  • На Полтавщині знову виявили вірус африканської чуми
09:27, 18 грудня 2015 р.

На Полтавщині знову виявили вірус африканської чуми

У селі дзержинське Кременчуцькому районі підозрюють спалах африканської чуми. У даному населеному пункті почали гинути свині. Так в одному з приватних господарств загинуло 5 голів.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 17.12.2015 встановлено діагноз на африканську чуму свиней (АЧС), повідомили на сайті Державної ветеринарної та фіто санітарної служби.

З метою координації дій щодо локалізації та ліквідації спалаху АЧС відбудеться засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кременчуцькій райдержадміністрації, рішеннями якої буде затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зону нагляду та спостереження.

Для координації дій в Полтавську область виїхали спеціалісти Держветфітослужби України та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Ситуація перебуває під постійним контролем Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області та Держветфітослужби України.

Довідково

Із початку поточного року АЧС вже було зареєстровано в Пирятинському (інфікований об’єкт) та Гребінківському (приватний сектор) районах Полтавської області. Після проведення комплексу ветеринарно-санітарних заходів відповідно до діючого ветеринарного законодавства, карантин у вказаних районах було знято 18.09.2015 та 08.12.2015 відповідно.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #африканська чума #свині

Коментарі

Оголошення
live comments feed...