• Головна
  • Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО
18:00, 17 грудня 2015 р.

Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО

18 грудня з Полтави до зони АТО вирушить вже дев’ятий «караван» з допомогою нашим бійцям від волонтерів. Два мікроавтобуси з продуктами, одягом, раціями та листівками від дітей вирушать до бійців 24-ї механізованої бригади у Луганську область на 29-й блокпост.

Склад волонтерів знаходиться на території звичайного приватного будинку. Люди збирають як гроші, так і речі з їжею. Також намагаються допомагати й технікою. Цього разу волонтери везуть бійцям рації. Серед допомоги багато консервації, солодощі, устілки, чоботи, нижня білизна, светри. Не забули й про бойовий дух – бійцям доставлять малюнки та обереги від дітей.

«На сьогоднішній день ми відправляємо вже дев’ятий такий великий караван, який буде складатися з двох мікроавтобусів. Будуть їхати члени нашої громадської організації, військові. Хотів би подякувати пересічним полтавцям за ту допомогу, яку ви надаєте хлопцям, які зараз на передовій, тим підприємцям, які долучилися до нашої організації, - говорить голова громадської організації учасників бойових дій, дітей війни та волонтерів Олександр Русін. – Зараз ми плануємо їхати до наших бойових побратимів, з ким ми мали честь плече-о-плече зробити так, щоб невеличкий населений пункт Кримське залишився українським. Зараз їдемо в легендарну 24-у механізовану бригаду до наших бойових побратимів та будемо передавати їм вітання від полтавців».

Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО, фото-1
Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО, фото-2
Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО, фото-3
Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО, фото-4

24-механізована бригада вже більше року знаходиться на бойових позиціях. Завдяки їй вдалося утримати Кримське. Зараз вони мужньо обороняють підступи 29 блокпоста.

Велику роль у допомозі бійцям виконують полтавські нотаріуси. За словами нотаріуса Ірини Гури, абсолютно всі її колеги в області долучилися до волонтерської діяльності.

«Спочатку бойових дій на Сході нашої країни нотаріуси не були байдужі та завжди допомагали. Допомога абсолютно різна – це й речі, і продукти харчування, й радіостанція. Все це робиться за особисті кошти. Це не тільки приватні нотаріуси, а й державні. Жоден нотаріус області не зостався осторонь цих подій. Допомогу надають й наші клієнти. Найважливіше бачити те, що людям не байдуже те, що сталося й відбувається», - говорить Ірина.

Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО, фото-5
Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО, фото-6
Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО, фото-7

Окремо волонтери дякують районній бібліотеці Полтави, яка знаходиться в Мачухах. Бібліотекарі не лише надають продукти харчування, але й здають кров для допомоги бійцям.

Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО, фото-8

«Якраз сьогодні в Мачухах пройшла акція по здачі крові. Майже вся кров піде в госпіталі на допомогу хлопцям, які нас захищають. Ми співпрацюємо з нашими волонтерами і знаємо, що треба бійцям. Передаємо консервацію, консервацію, домашню випічку», - каже Анна Овчаренко, директор районної державної бібліотечної системи Полтави.

Консерви, одяг, рації та «листи щастя»: завтра полтавські волонтери повезуть допомогу в зону АТО, фото-9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#волонтери #АТО #допомога
Оголошення
live comments feed...