• Головна
  • Студенти-будівельники з Полтавщини зможуть проходити практику в Литві
08:00, 17 грудня 2015 р.

Студенти-будівельники з Полтавщини зможуть проходити практику в Литві

Кременчук та Каунас підписали договір про співпрацю, який направлений на розвиток будівельної галузі.

15 грудня представники Вищого професійного училища №7 міста Кременчука та Центру підготовки будівельників міста Каунаса (Литовська Республіка) в онлайн-режимі заключили договір про співпрацю.

Даний договір передбачає встановлення співпраці у галузях освіти, науки, культури й спорту між зацікавленими сторонами, а також є важливим для розвитку професійної освіти Полтавської області.

Директор Центру підготовки будівельників Станісловас Янукайтіс розповів українським партнерам про власні досягнення. «Центр підготовки будівельників забезпечений майже всіма інноваційними технологіями для розвитку і повноцінного функціонування професійної освіти. Тож даний договір дасть можливість кременчуцьким колегам отримати досвід, а учням – проходити практику на литовських підприємствах», - наголосив він.

Вдячність за співпрацю висловив міський голова Віталій Малецький. Він зауважив, що, як і Кременчук в Україні, Каунас – промислове серце Литви. Міста об’єднує багато спільного, тому цей проект повинен обов’язково досягти успіху.

Уже згодом через Міністерство закордонних справ України Кременчук і Каунас обміняються юридично оформленими паперами і розпочнуть заплановану роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#договір #Каунас #будівництво #Кременчук

Коментарі

Оголошення
live comments feed...