• Головна
  • В ПФЛ закликали місцеву владу врятувати ФК «Полтаву»
13:31, 16 грудня 2015 р.

В ПФЛ закликали місцеву владу врятувати ФК «Полтаву»

Професійна футбольна ліга підтвердила отримання листа від ФК «Полтави» про бажання знятися зі змагань Першої ліги. В ПФЛ закликали місцеву владу Полтави врятувати футбольний клуб.

"15 грудня 2015 року до адміністрації Професіональної футбольної ліги України надійшов лист від футбольного клубу «Полтава», в якому повідомляється про зняття з чемпіонату України по футболу серед команд першої ліги сезону 2015/16.

Цей лист є своєрідним «криком душі» полтавського клубу. Фінансових проблем клуб не має, а головними причинами подібного рішення називає численні бюрократичні перешкоди під час будівництва нового сучасного стадіону та ненадання дозволу на відведення земельної ділянки біля бази ФК «Полтава» для відкриття дитячо-юнацької футбольної школи в структурі клубу.

Окрім цього, у зв’язку із недосконалістю в земельному законодавстві України і небажанням компетентних органів вирішувати проблемні питання, клуб майже три роки не може оформити право користування земельною ділянкою (стадіон «Локомотив») для проведення реконструкції стадіону.

Слід додати, що ФК «Полтава» повністю відповідає вимогам і критеріям, необхідним для атестації футбольних клубів першої ліги. Більш того, за умов вирішення всіх цих питань, інфраструктура ФК «Полтава» зможе вийти на рівень клубів Прем’єр-ліги.

Зі свого боку Професіональна футбольна ліга хоче зауважити, що футбольний клуб «Полтава», маючи одну із найкращих спортивних баз не тільки в області, а й в Україні, робить чимало для розвитку та популяризації здорового способу життя серед молоді в регіоні.

Отже, звертаємось до представників місцевої влади в Полтавській області, як до тих, хто своїми рішеннями зможе посприяти життєдіяльності та подальшому розвитку  ФК «Полтава», зробити все можливе і неможливе задля того, щоб не допустити зникнення з футбольної карти України чергового самобутнього клубу", - йдеться у повыдомленні ПФЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ФК "Полтава" #футбол #зняття з чемпіонату

Коментарі

Оголошення
live comments feed...