• Головна
  • На Полтавщині створять полігон для твердих побутових відходів
09:36, 16 грудня 2015 р.

На Полтавщині створять полігон для твердих побутових відходів

В Новосанжарському районі в рамках співробітництва з німецьким товариством GIZ з’явиться полігон для твердих побутових відходів.

Про це заявив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

«Для реалізації пілотного проекту з поводження з твердими побутовими відходами в рамках зазначеної Стратегії було обрано Новосанжарський район», - розповів Пругло.

Допомогу у фінансуванні проекту надасть проект DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні».

Читайте також: Прихована правда про Макухівське сміттєзвалище.

Довідково

Метою Проекту GIZ «Реформа управління на сході України» є поліпшення умов надання муніципальних послуг населенню, зокрема, комунальних та адміністративних, а також співробітництво  між міськими, селищними та сільськими громадами області.

В рамках Проекту міжнародними експертами з поводження з твердими побутовими відходами була розроблена  Стратегії поводження з твердими побутовими відходами у Полтавському субрегіоні, в який входять: м. Полтава, Полтавський, Чутівський, Карлівський, Машівський та Новосанжарський райони.

Стратегія розроблена на період до 2025 року та передбачає досягнення таких критеріїв як: закриття всіх  несанкціонованих звалищ; створення субрегіонального полігону, який відповідатиме стандартам та забезпечить попит на захоронення відходів у повному обсязі; досягнення 100% охоплення населення послугами зі збору відходів, в тому числі з роздільного збору відходів, що підлягають вторинній переробці.

Ще одним напрямком впровадження Стратегії повинна стати розробка інформаційної політики з поширення інформації серед населення щодо поводження з відходами.

Розроблена Стратегія  стане основою для вирішення проблем, пов’язаних із поводженням твердих побутових відходів у субрегіоні, та буде прикладом для перейняття досвіду іншими районами області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звалище #полігон #відходи #GIZ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...