• Головна
  • В Полтаві створили "Антикорупційний рух"
12:58, 15 грудня 2015 р.

В Полтаві створили "Антикорупційний рух"

В Полтаві створили осередок "Антикорупційного руху Валентина Наливайченко".

Нажаль, зі зміною старого режиму, якість життя в нашій країні зовсім не покращилась. Одним із факторів, що стримує будь-які позитивні зрушення в бік європейських стандартів, традиційно залишається корумпованість органів влади, що наче іржа роз’їдає обладунки нашої молодої та неокріплої держави, роблячи її беззахисною перед зовнішніми і внутрішніми ворогами.

Саме тому й виникла необхідність створення громадського об’єднання активістів та небайдужих громадян, яке б об’єктивно та незаангажовано протидіяло цьому згубному явищу, як в серці України, так і по усіх її регіонах. "Антикорупційний рух Валентина Наливайченко" впевнено розпочав свою діяльність в багатьох областях нашої держави, а її лідер активно пропагує його ідеологію та головні цілі під час публічних виступів та зустрічей із громадськістю. Нагадаємо, Наливайченко обіймав посаду голови СБУ двічі - з 2006 по 2010 та з 2014 по 2015 роки.

Не стоїть осторонь цього прогресивного процесу і Полтавщина, в якій також відкрився осередок "Антикорупційний руху", зі структурою та керівництвом якого ви матимете можливість ознайомитись вже найближчим часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Наливайченко #корупція #антикорупційний рух

Коментарі

Оголошення
live comments feed...