• Головна
  • У Полтаві проведуть Ярмарок вакансій для переселенців
18:03, 14 грудня 2015 р.

У Полтаві проведуть Ярмарок вакансій для переселенців

15 грудня 2015 року о 10.00 в Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ, вул. Жовтнева, 67) відбудеться Ярмарок зайнятості для внутрішньо переміщених осіб.

Ярмарок зайнятості проводиться в рамках Проекту «Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу Полтавською облдержадміністрацією у партнерстві з Полтавським обласним центром зайнятості, Полтавською та Гадяцькою міськими радами, Новогалещинською селищною радою, Полтавською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, Благодійною організацією «Світло Надії», КП «Обласний контактний центр».

Проектом, зокрема, передбачено широкий комплекс інструментарію в напрямі поліпшення можливостей трудової адаптації та стану працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Одним із вагомих організаційних заходів сприяння зайнятості визначено проведення професійних ярмарок в місцях найбільшого скупчення працездатного населення з числа внутрішньо переміщених осіб за участю роботодавців та з метою поширення інформації про наявність вільних робочих місць, встановлення прямих контактів між внутрішньо переміщеними особами та потенційними роботодавцями, налагодження безпосередніх контактів під час проведення заходу.

18 проектів Європейського Союзу працюють у 14 областях України, включаючи Полтавську область. В рамках цих проектів внутрішньо переміщеним особам передбачено надання житла, роботи, освіти, соціальної, медичної та психологічної підтримки, що сприятиме зростанню економічної діяльності внутрішньо переміщених осіб та громад, що їх приймають.

Довідково, за сприяння Полтавської обласної служби зайнятості працевлаштовано 856 внутрішньо переміщених осіб, з яких 31 особа отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності і започаткувала власну справу та 6 осіб працевлаштовано за рахунок виплати компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, за направленням обласної служби зайнятості 78 внутрішньо переміщених осіб проходило професійне навчання.

Протягом 2015 року центрами зайнятості укладено 2,0 тис. договорів про організацію громадських робіт, якими передбачено створення понад 13,3 тис. тимчасових робочих місць.

За сприяння центрів зайнятості області до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 907 внутрішньо переміщених осіб.

З метою підтримки трудової інтеграції внутрішньо переміщених осіб в рамках Проекту Європейського Союзу «Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб» Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації спільно з Полтавським обласним центром зайнятості організовано громадські роботи для усіх категорій внутрішньо переміщених осіб, які фінансуються коштами ЄС та співфінансуються коштами Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів.

Наразі дані роботи проводяться в 65 територіальних громадах 23 районів області та в 5 містах обласного значення, до яких залучено 210 внутрішньо переміщених осіб.

В Ярмарку зайнятості бере участь 34 роботодавця, представницьке коло соціальних партнерів, до компетенції яких належить вирішення актуальних питань та нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб.

До участі в Ярмарку зайнятості запрошено внутрішньо переміщені особи м. Полтави, Полтавського, Диканського, Новосанжарського та Решетилівського районів.

Інформація підготовлена

Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації тел. 2-69-07

Полтавським обласним центром зайнятості тел. 51-84-38

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #переселенці
Оголошення
live comments feed...