• Головна
  • АМКУ відкрило справу проти Управління капітального будівництва Полтавської ОДА
08:00, 11 грудня 2015 р.

АМКУ відкрило справу проти Управління капітального будівництва Полтавської ОДА

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справу проти Управління капітального будівництва Полтавської обласної державної адміністрації за ознакамиантиконкурентних дій органуадміністративно-господарського управління та контролю.

Як встановило Відділення за результатами розгляду звернення правоохоронних органів Полтавської області, УКБ Полтавської ОДА прийняло рішення щодо допущення до участі у процедурі відкритих торгів на закупівлю робіт з реконструкції громадської будівлі по вул. Шевченка, 96 у місті Полтаві пропозиції конкурсних торгів ПП «Укртехбудсервіс» та МПБРП «Сула», які не відповідали вимогам Замовника, викладених у документації конкурсних торгів і підлягали відхиленню.

Таким чином, вказані учасники отримали можливість бути допущеним до участі у Торгах не завдяки власним досягненням, а внаслідок дій Замовника, які не відповідають вимогам чинного законодавства, чим було спотворено основні принципи конкуренції.

Такі дії містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у виглядіантиконкурентних дій органу адміністративно-господарського управління та контролю, шляхом прийняття рішення, яке призвело до спотворення конкуренції.

Розслідування у справі триває.

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #АМКУ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...