• Головна
  • У Полтаві покажуть виставу на основі інтерв’ю переселенців з окупованих територій
13:07, 10 грудня 2015 р.

У Полтаві покажуть виставу на основі інтерв’ю переселенців з окупованих територій

11 грудня о 17:00 у Полтавській науковій універсальній бібліотеці імені І. Котляревського (вул. Леніна, 17, кімн. 310) представлять документальну драму «ZLATOMISTO».

Проект втілений полтавськими акторами у співпраці з партнерами має назву «Театр сучасного діалогу». Реалізують його актори театрів «І по всьому», «Анастасіс», «Ко под лестницей» та «ПолТеЛа».

В основі драми – історії полтавців і переселенців з окупованих територій, звичайних людей.

Проект втілюється Полтавською філією Суспільної служби України (керівник – Ганна Кіященко). Реалізують його полтавський драматург Ірина Гарець, актори вищеназваних колективів та режисер з Криму Галина Джикаєва. Вони працювали над створенням документальної вистави про проблеми з якими зіштовхуються переселенці із зони АТО та місцева громада.

Для допомоги у створенні документальної вистави запрошувалися сучасні відомі режисери та драматурги, які ділилися досвідом роботи в сфері документального театру, розповідали про важливість та механізми роботи цього театрального напрямку.

Афіша (1)

Афіша (1)

В рамках проекту до Полтави приїздили драматурги Ден та Яна Гуменні, режисери – Галина Джикаєва та Антон Романов. Вони провели навчання для акторів та показали виставу «Ополченец» (головну роль виконує Галина Джикаєва), як приклад української документальної драми. Також у полтавських акторів пройшла зустріч з сучасним українським драматургом, нашою землячкою Наталією Ворожбит та режисером і актором Георгом Жено.

Це не прем’єра драми. Вперше її показали наприкінці листопаду у ресто-клубі «Podium». Тепер же всі, хто не зміг тоді переглянути цю документальну драму, можуть прийти у п’ятницю.

Ця ініціатива є частиною всеукраїнського проекту «Від руйнування до творення: шляхи примирення в українському суспільстві», який реалізовують DVV International (асоціація німецьких народних університетів) і ГО «Інтеграція та розвиток» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. 

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #вистава #театр

Коментарі

Оголошення
live comments feed...