• Головна
  • У Полтавській райраді не змогли обрати голову з однієї кандидатури
15:18, 9 грудня 2015 р.

У Полтавській райраді не змогли обрати голову з однієї кандидатури

У Полтавській районній раді не змогли з двох спроб обрати голову, хоча вибір був мінімальний - всього одна кандидатура. Обрання голови Полтавської районної ради перенесли на 11 грудня.

8 грудня відбулося перше пленарне засідання першої сесії Полтавської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Ірина Степаненко, голова районної державної адміністрації Лідія Лепейко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські голови, представники редакцій районної газети «Вісті» і районного радіомовлення, повідомляється на сайті Полтавської обласної ради.

Для забезпечення проведення виборів шляхом таємного голосування депутати обрали лічильну комісію в кількості 8 чоловік – по одному депутату від кожної партії. За рішенням лічильної комісії головою лічильної комісії обрали Андрія Командирова, заступником – Романа Стасенка, секретарем – Яну Жарську.

На посаду голови районної ради було висунуто одну кандидатуру – Оксану Гончаренко, від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

За результатами таємного голосування за названу кандидатуру проголосували 18 депутатів. Проти – 16 депутатів. Один бюлетень визнаний недійсним.

Таким чином кандидат на посаду голови районної ради не набрав необхідної для обрання кількості голосів.

По перерві на посаду голови районної ради було повторно висунуто одну кандидатуру – Оксани Гончаренко, яка при 17 голосах «за» знову не набрала необхідну кількість голосів. Отже, голова районної ради не обраний.

Районна рада прийняла рішення продовжити сесію у п’ятницю, 11 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавська #райрада #голова

Коментарі

Оголошення
live comments feed...