• Головна
  • На погоджувальній нараді Полтавської міськради депутати не могли вирішити, де хто сидітиме
13:21, 7 грудня 2015 р.

На погоджувальній нараді Полтавської міськради депутати не могли вирішити, де хто сидітиме

Сьогодні, 7 грудня, в Полтавській міській раді відбулася погоджувальна нарада керівників фракцій. Щоправда, питання секретаря міськради на ній депутати не висували. А сама нарада проходила за зачиненими дверима.

Про це нам підтвердив голови партії «Самопоміч» Ігор Окіпнюк.

«Сьогодні була погоджувальна нарада щодо робочих груп, які будуть опрацьовувати регламент. Про секретаря мова не велася. Зараз ми опрацьовуємо робочі групи, що був регламент та можна було розпочати сесію. Бо без секретаря сесія працювати може, а без регламенту – ні. Сьогодні в 16:00 ми збираємось та працюємо над регламентом», - повідомив Окіпнюк.

Також лідер «Самопомочі» повідомив, що зі «Свободою» партія поки не об’єдналась навколо секретаря. Нагадаємо, раніше лідер «Свободи» Юліан Матвійчук заявив, що «Свобода» об’єдналась з «Батьківщиною» та планує залучитися підтримкою «Самопомочі».

Підтвердив слова колеги й Юліан Матвійчук зі «Свободи». За його словами питання секретаря буде підійматися вже в середу.

«На погоджувальні нараді голови фракцій не могли навіть рішити де хто сидіти буде. Я організував на 16 годину робочу групу по регламенту. На 15 годину на середу ми зберемось в тому ж форматі та обговоримо профільних заступників управління, комісії та секретаря. На цьому закінчимо політичні питання і працюємо по «господаркі», - говорить Матвійчук. – Питання секретаря піднімалося так-сяк – Мамай сказав, що в нього п’ять секретарів і він висуне того, кого підтримає більшість. Але Матковський не має більшості, «Рідне місто» - також. Плюс він же сам хоче висунуть свого секретаря – Порохню. «Самопоміч» готова вже до нас приєднатись і свої амбіції по секретарю скоротити. Нашого секретаря підтримає «Батьківщина» та якийсь відсоток із «Самопоміччю».

Нагадаємо, в кулуарах називають імена чотирьох кандидатів на посаду секретаря – Андрія Матковського («Батьківщина»), Світлани Порохні («Совість України»), Оксани Деркач («Рідне місто») та Ігоря Окіпнюка («Самопоміч»). «Свобода» прізвище свого кандидата не називає. За словами Матвійчука вони побоюються «інтернет-тролів».

Читайте також: Перша сесія Полтавської міськради: Мамая назвали «брехунякою», а депутатів освистали

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавська міськрада #нарада #Окіпнюк #Матвійчук #секретар

Коментарі

Оголошення
live comments feed...