• Головна
  • Організатори «Кадетаріуму» вкладуть гроші з отриманої премії Ярошенка у наступні мистецькі проекти
17:54, 6 грудня 2015 р.

Організатори «Кадетаріуму» вкладуть гроші з отриманої премії Ярошенка у наступні мистецькі проекти

4 грудня у приміщенні Полтавського художнього музею відбулося вручення щорічної міської премії імені Миколи Ярошенка. У номінації «Громадська діяльність (організація і проведення мистецьких акцій)» премію отримала команда організаторів «Кадетаріуму».

До списку лауреатів увійшло 8 «кадетаріумців»: Борис Тристанов, Святослав Келим-Золотайко, Нато Мікеладзе, Рузанна Давітян, Роман Повзик, Роман Іщенко, Марина Герасименко та Артур Ароян. Вони отримали диплом лауреата премії, медаль з гравіюванням «Кадетаріуму» та свідоцтво на 2500 грн.

– Всім дякуємо і вітаємо. Ми стали лауреатами премії імені Миколи Ярошенка. Це наша спільна перемога. Всіх і кожного, хто долучився до виставок, прибирань, акцій та ініціатив, – так написали адміністратори спільноти «Кадетаріум» у соцмережі «ВКонтакте» відразу після вручення.

Гроші новоспечені лауреати збираються використати для наступних мистецьких проектів.

Один з організаторів «Кадетаріуму», архітектор Артур Ароян, говорить, що було б неправильно розподіляти ці гроші між собою, оскільки дуже багато людей брали участь у прибиранні будівлі Кадетського корпусу, підготовці та організації цих заходів.

Лауреати відзначають, що насправді ця нагорода – це визнання роботи сотень полтавців, які зробили свій внесок у розвиток міста.

Мера Полтави Олександра Мамая на врученні не було, тому нагороду лауреати отримали від заступника міського голови Світлани Порохні.

Нагадаємо, що у квітні і травні минулого року в будівлі Кадетського корпусу пройшли соціально-мистецькі акції «Кадетаріум», які зібрали велику кількість митців різних напрямків. Тоді заходи визнали одним з кращих соціальних проектів в Україні. Далі вже події «Кадетаріуму» відбуваються поза приміщенням багатостраждальної будівлі і об’єднують довкола себе багато ініціативних полтавців.

Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #премія #гроші

Коментарі

Оголошення
live comments feed...