• Головна
  • Життя з нової сторінки: як переселенцям в Полтаві дають змогу стати веб-розробниками
12:23, 5 грудня 2015 р.

Життя з нової сторінки: як переселенцям в Полтаві дають змогу стати веб-розробниками

Багато переселенців постають перед складнощами в пошуку роботи на новому місці. Саме для тих, хто  знаходиться в пошуку, в Полтаві та інших містах України впроваджуються спеціальні  навчальні програми, що допомагають внутрішньо переміщеним особам здобути нові знання та навички і сприяють працевлаштуванню.

Так, у рамках проекту Програми Розвитку ООН в Україні «Швидке реагування на соціальні й економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії реалізується безкоштовний курс «Frontend developer: навчальна програма для переселенців». Учасниками навчальної програми стануть  внутрішньо переміщені особи з різних куточків України. Виконавцем програми навчання є компанія «Beetroot Resources», партнером виступив Обласний молодіжний центр.

23 листопада 2015 року розпочалися навчання першої групи. Усього пройдуть навчання 60 учасників: 30 осіб – у м. Полтаві, інші 30 осіб – у м. Одесі. Для участі в навчанні не ставилися вимоги по рівню знань, не було вікових обмежень. Головне – бажання розвиватися, відповідальне ставлення до процесу отримання нових знань і набуття навичок.

Тривалість навчання – 140 годин. По закінченню учасники зможуть стати веб-розробниками (Junior Frontend developer). Окрім знань webdevelopment, учасники навчання отримають можливість поспілкуватися з потенційними роботодавцями, пройти стажування в ІТ-компаніях, а кращі – будуть рекомендовані у якості співробітників.

Як набирали переселенців для участі в програмі, бачили журналісти ГромадськогоТБ.Полтава.

Читайте також: «Маленькі великі перемоги ч.2»: історія Луганського національного університету, який знайшов нове життя в Полтаві

До уваги полтавців: контакти та поради переселенцям

Фермер-переселенець зі Щастя будує нове життя на Полтавщині

«Маленькі великі перемоги»: історії трьох переселенців зі Сходу, які знайшли нове життя в Полтаві

Як живеться переселенцям зі Сходу в Полтаві

На Полтавщині переселенці зі Сходу можуть отримати до 225 тисяч гривень на відкриття бізнесу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці #допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...