• Головна
  • На Полтавщині держпідприємству повернули 30 га землі, яку незаконно використовувала райдержадміністрація
15:53, 4 грудня 2015 р.

На Полтавщині держпідприємству повернули 30 га землі, яку незаконно використовувала райдержадміністрація

Суд визнав незаконним рішення про здачу в оренду дніпропетровському підприємству райдержадміністрацією Чорнух.

Органами прокуратури Полтавської області у межах повноважень, передбачених Законом України «Про виконавче провадження», вживаються заходи щодо захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень.

Цьогоріч прокуратурою Пирятинського району області завдяки  контролю за примусовим виконанням територіальним відділом державної виконавчої служби рішення господарського суду Полтавської області державному підприємству «Пирятинське лісове господарство» повернуто 33,3 га землі. Про це повідомив начальник відділу представництва при виконанні судових рішень прокуратури області Сергій Тертичний.

«Судовим рішенням за позовом прокуратури визнано недійсним договір, укладений у 2008 році між Чорнухинською райдержадміністрацією та товариством «ЕПЛ-ЕКО-А», зареєстрованим на Дніпропетровщині, про оренду землі, яка знаходиться за межами населених пунктів, на території сільської ради. Також комерційну структуру було зобов’язано повернути ділянку площею 33,3 га до земель запасу державного підприємства», - розповів начальник відділу прокуратури.

Фактично райдержадміністрація не мала права розпоряджатися землею, яка їй не належала.

Довідково: ДП «Пирятинське лісове господарство» розташоване у північно-західній частині Полтавської області на території чотирьох адміністративних районів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #земля #оренда

Коментарі

Оголошення
live comments feed...