• Головна
  • Спроба №3: в Полтавській облраді продовжили обирати голову
10:07, 4 грудня 2015 р.

Спроба №3: в Полтавській облраді продовжили обирати голову

4 грудня розпочалося вже третє засідання першої сесії Полтавської обласної ради нового скликання. Питання перед депутатами стоїть одне – обрання голови облради. За перші два засідання жоден з кандидатів не зміг набрати абсолютної більшості голосів.

Як передає наш кореспондент з місця подій, на сесії посилений заходи безпеки. Поблизу будівлі облради чергує група спец призначенців, також подвійний контроль і на вході – людей не пускають в зал засідання у верхньому одязі, а також стоїть металошукач. Відтак, вперше за три засідання зал засідань не заповнений.

Розпочалася сесія знову не в повному складі - з 84 депутатів в залі присутні 81 обранців. Вперше за три засідання біля трибуни спокійно - активісти роботі депутатів не заважають.

Одразу після початку лічільна комісія попросила 5-хвилинну перерву для затвердження форми проведення голосування.

Нагадаємо, вчора на погоджувальній нараді було вирішено, що обирати голову будуть за допомогою системи електронного голосування та підрахунку голосів «Рада». На минулих засіданнях голосування відбувалося таємним голосуванням. Також на минулих засіданнях було звинувачено голову лічільної комісії Ірину Степаненко у фальсифікації при підрахунках голосів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #облрада #голова
Оголошення
live comments feed...