• Головна
  • Полтавцям до уваги: як та коли проводитимуть ЗНО в наступному році
09:51, 4 грудня 2015 р.

Полтавцям до уваги: як та коли проводитимуть ЗНО в наступному році

Зовнішнє незалежне тестування в 2016 році триватиме з 5 травня по 17 червня. Крім цього сама процедура тестування зазнає певних змін.

Про особливості проведення ЗНО в 2016 році розповіла відповідальна за проведення тестування на Полтавщині Наталія Барболіна.

  • У 2016 році для проходження ЗНО можна обрати не більше чотирьох предметів.
  • Тести поглибленого рівня складності в ЗНО 2016 року – відсутні.
  • Результати ЗНО з двох предметів зараховуватимуться як результати ДПА для всіх випускників старшої школи ЗНЗ.
  • Традиційно, кожен бажаючий учень зможе спробувати свої сили в складанні пробного тесту. Це дасть можливість віднайти «слабкі» місця учня з того чи того предмету, ретельніше підготуватись, убезпечивши себе від поганого результату вже під час складання основного тестування. Не менш важливим є й те, що учень під час пробного тестування зможе ознайомитись з процедурою проведення ЗНО, особливостями та правилами. Реєстрація на пробне тестування розпочнеться з 5 січня 2016 і завершиться 30 січня 2016 року.
  • Зареєструватися на основне тестування можна буде вже з 1 лютого 2016 року. Кінцева дата реєстрації – 4 березня 2016 року. Разом з тим, до 18 березня 2016 року можна внести зміни до реєстраційних даних, якщо виникне така потреба. Результати тестування будуть визначені до 25 червня 2016 року.
  • Для реєстрації на основне тестування при собі необхідно мати: копію документа, що засвідчує собору (паспорт або свідоцтво про народження у випадку, коли паспорт ще відсутній), дві однакові фотокартки розміром 3х4 із зображенням, що відповідає досягнутому віку; сформувати та оформити реєстраційну карту (відповідна програма на сайті Українського центру оцінювання якості освіти); надати школі комплект реєстраційних документів.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році:

Українська мова та література – 5 травня;

Математика – 11 травня;

Історія України – 13 травня;

Російська мова – 3 червня;

Іспанська мова – 6 червня;

Англійська мова – 7 червня;

Німецька мова – 8 червня;

Французька мова – 9 червня;

Біологія – 10 червня;

Фізика – 13 червня;

Географія – 15 червня;

Хімія – 17 червня.

Обов'язковими цьогоріч тестування будуть з української мови та літератури, а також історії України та математики (за вибором).

Детальніше про тестування читайте за посиланням

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #тестування

Коментарі

Оголошення
live comments feed...