• Головна
  • «Маленькі великі перемоги ч.2»: історія Луганського національного університету, який знайшов нове життя в Полтаві
09:30, 4 грудня 2015 р.

«Маленькі великі перемоги ч.2»: історія Луганського національного університету, який знайшов нове життя в Полтаві

ГромадськеТБ.Полтава продовжує цикл передач «Життя з нової сторінки». Цього разу історія стосується трьох жінок, викладачів та студентів Інституту культури й мистецтв ЛНУ, які з приходом війни на Схід України виїхали з окупованої території та яких прихистила Полтава й дала можливість розпочати нове життя.

Інститут культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зараз функціонує на базі Полтавського університету економіки і торгівлі, тоді як більша частина цього східноукраїнського університету в даний момент розташована у місті Старобільськ Луганської області. Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава познайомились із трьома жінками, що працюють у цьому ВНЗ: з директором інституту Інною, із  заступником директора Наталею та студенткою і лаборантом кафедри хореографії Іриною.

Залишивши власну малу батьківщину, охоплену війною і ворожим ставленням проросійсько налаштованого середовища, в Полтаві вони продовжують займатись своєю справою – навчати нові покоління діячів мистецтва та культури, живучи з вірою в краще майбутнє та мрією про повернення у мирний український Луганськ.

Окремі маленькі історії та, здавалося б, незначні перемоги на особистому, загальнолюдському та професійному фронтах, складають єдину картину боротьби за краще гідне майбутнє.

Нагадаємо, раніше ми публікували "Маленькі великі перемоги" інших трьох внутрішньо переміщених осіб, що переїхали на мирну територію України з Донбасу та демонструють вражаючі приклади сили людського духу.

«Життя з нової сторінки» – цикл відеосюжетів, присвячений проблемам вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на Полтавщині.

Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Читайте також: «Маленькі великі перемоги»: історії трьох переселенців зі Сходу, які знайшли нове життя в Полтаві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці #інститут #Луганськ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...