• Головна
  • Депутат міської ради звернувся до Мамая за допомогою петиції
15:55, 2 грудня 2015 р.

Депутат міської ради звернувся до Мамая за допомогою петиції

Депутат Полтавської міської ради Олександра Шамота зареєстрував на сайті міської ради петицію про «Про відміну рішення виконавчого комітету №91 від 21.05.2015 р. Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава».

В тексті петиції йдеться: «Відміна рішення виконавчого комітету дасть можливість повернутись до вартості 3 грн. для проїзду у громадському транспорті. Зменшення тарифів на проїзд було однією з головних обіцянок переважної більшості партій новообраної міської ради».

Сам ініціатор петиції зазначив, що крім петиції повторно подав проект рішення про зменшення вартості проїзду в громадському транспорті, яке вже висував на розгляд сесії у липні.

Депутат міської ради звернувся до Мамая за допомогою петиції, фото-1«В результаті підтримки петиції та проекту рішення, маємо можливість повернутись до вартості проїзду 3 грн. у громадському транспорті міста! Сподіваюсь на підтримку своїх колег депутатів при винесенні даного питання на сесію міської ради», - зазначив Шамота.

Читайте також: Ще одна петиція потрапить на розгляд міського голови

#Полтава #петиція #депутат

Коментарі

Оголошення
live comments feed...