![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
18:00, 1 грудня 2015 р.
Одразу п’ять гравців полтавської «Ворскли» потрапили до символічної збірної туру
Вчорашня перемога «Ворскли» над «Дніпром» (2:0) дозволила одразу п’ятьом гравцям полтавського клубу потрапити до символічної збірної за версією Football. ua.
Найкращими визнали майже всіх захисних гравців «Ворскли» - воротар Станіслав Богуш та оборонці Арменд Даллку, Олексій Дітятьєв та Сергій Сімінін. Також відзначили й ефективну гру Антона Шиндера, який не тільки відзначився другим голом, але й набрав не аби яку форму – 4 мячі в 4 останніх матчах. Серед інших гравців, які увійшли до збірної - Срна («Шахтар»), Худобяк («Карпати»), Шарпар, Кобахідзе (обидва - «Волинь»), Караваєв і Будківський (обидва - «Зоря»).
Також увійшли до збірної туру троє гравців «Ворскли» й за версією Ua-football. До числа 11 найкращих включили Богуша, Сімініна та Шиндера. Окрім цього персональну відзнаку отримав й наставник «ворсклян» Василь Сачко, якого визнали найкращим тренером туру.
![Одразу п’ять гравців полтавської «Ворскли» потрапили до си..., фото-1 Одразу п’ять гравців полтавської «Ворскли» потрапили до символічної збірної туру, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Після перемоги над «Дніпром» «Ворскла» повернула собі п’яту сходинку, яку кількома днями раніше захопила «Волинь».
![Безымянный Безымянный](/dist-assets/images/cap.jpg)
Безымянный
Наступний поєдинок для полтавців стане останнім в цьому році – 5 грудня вдома «Ворскла» прийматиме «Зорю».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:14, 18 липня
18:14, 13 липня
2
10:00, 25 липня
4
10:33, 19 липня
live comments feed...