• Головна
  • Роботу голови Полтавської ОДА оцінили як «незадовільну»
11:21, 1 грудня 2015 р.

Роботу голови Полтавської ОДА оцінили як «незадовільну»

Авторитетний український діловий тижневик «Деловая столица» склав рейтинг губернаторів України. Роботу голови Полтавської облдержадміністрація Валерія Головка оцінили як незадовільну. Згідно рейтингу Головко посів 13 сходинку серед 23 губернаторів України та набрав негативну кількість балів (-13).

За підсумками дев'яти місяців Полтавщина була регіоном з найбільшим скороченням обороту роздрібної торгівлі - на 22,8% порівняно з січнем-вереснем минулого року (20,4% за 10 місяців, передостаннє місце). Півріччя та перший квартал область за цим критерієм також закривала останньої, так що облдержадміністрації під керівництвом Валерія Головка (-13 балів) так і не вдалося придумати, як додатково простимулювати споживчий попит. Хоча за розміром середньомісячної зарплати і по динаміці реальної зарплати Полтавщина займає відповідно сьоме і дев'яте місця, тобто має порівняно благополучну ситуацію.

Також в Полтавській області найбільша частка працівників, переведених на неповний робочий тиждень (12,3%, такий же показник має Запоріжчина); вона входить до трійки регіонів з найбільшою смертністю і з найвищим рівнем заборгованості місцевих бюджетів перед організаціями, що надають житлово-комунальні послуги; в п'ятірку - з найнижчою народжуваністю і по динаміці експорту. При цьому ще по одному демографічному показнику Полтавщина весь рік впевнено лідирує: тут найнижча по країні смертність дітей у віці до одного року - 5,4 на 1000 народжених живими. За рівнем підтримки "Солідарності" область показала 20-й результат по Україні - 15,8%.

Рейтинг складався по 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри беруться тільки з даних Держстату. Всім регіонах по кожному критерію нараховуються бали залежно від зайнятих ними місць, потім підраховується сума балів за всіма критеріями - і по цій сумі ранжуються регіони, а разом з ними і їх керівники.

Нагадаємо, в рейтингу «Слово і Діло» Головко займав одну з останніх сходинок.

#Головко #ОДА #голова #рейтинг

Коментарі

Оголошення
live comments feed...