Голова лічильної комісії Полтавської облради заперечила фальсифікації під час голосування

Голова лічильної комісії Полтавської обласної ради сьомого скликання Ірина Степаненко заперечила, що фальсифікувала підрахунок голосів на другому пленарному засідання першої сесії новообраної ради.

Нагадаємо, депутат від ВО «Батьківщина в Полтавській облраді Ігор Горжій звинуватив Ірину у завідомо неправильному оголошенню результатів голосування.

Зокрема, у «Батьківщині заявили, що голова лічильної комісії Полтавської обласної ради, представниця блоку «Солідарність» Ірина Степаненко відверто підтасовувала результати підрахунку голосів та подавала завідомо неправдиву інформацію. Ці дії стали приводом до безпідставного закриття засідання. Коли ж мова зайшла про переголосування, депутати, повіривши оприлюдненій Іриною Степаненко інформації про прийняте  рішення щодо перенесення засідання.

Сама ж Степаненко розповіла полтавському відеоблогерові про те, чи вважає себе винною.

- Так склалося, що фракція, яка дозволяє собі непристойні жести у сесійній залі, дала собі можливість звинуватити мене, як голову лічильної комісії в оприлюдненні недостовірних даних. Звинувачення Ігоря Горжія, від партії «БЮТ», який був секретарем цієї комісії і був безпосередньо присутній, коли члени лічильної комісії порядово надавали інформацію про кількість «за» і «проти» він був присутній. Звинувачення його є безпідставними, безгрунтовними і є повною маячнею, яку я не коментую.

Зазначимо, юристи політсили наразі збирають доказову базу, щоб подати позов до суду.

Степаненко сесія облрада Полтава фальсифікація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі