«Замінування» полтавської залізниці виявилося навчанням

Повідомлення про "замінування" залізниці у Полтаві виявилося навчальною тривогою для правоохоронцв та співробітників екстренних служб.

Нагадаємо, 27 листопада до чергової частини Полтавського відділу поліції надійшло два повідомлення від чергової залізничної станції «Абазівка» та чергового по вокзалу «Полтава Південна» про виявлення підозрілих предметів на залізничних коліях у різних місцях району. Як стало відомо, це було навчання правоохоронних органів.

У першому повідомленні йшлося, що неподалік залізничної станції «Абазівка», на колії біля мосту через річку, виявлено дві картонні коробки, з яких стирчать дроти.

У іншому випадку залізничники повідомили, що поблизу села Копили виявлено картонну коробку, в якій знаходилися 2 пляшки по 0,5 л з невідомою речовиною та 5 предметів, схожих на димові шашки.

В обидва місця одразу виїхали слідчо-оперативні групи поліції, експерти-вибухотехніки та фахівці інших служб.

У ході обстеження території неподалік станції «Абазівка», вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Натомість правоохоронці виявили коробку з написом «МІНА», усередині якої знаходилися дві цеглини. При обстеженні території біля шляхопроводу у селі Копили були виявлені каркаси від використаних димових шашок. Інших вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Навчання проведено на належному рівні. Усі служби відреагували миттєво та продемонстрували професійну майстерність та злагодженість дій у екстремальних ситуаціях.

Полтава замінування навчання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі