Літню пару з Полтави ошукало агентство нерухомості

Подружжя дало завдаток для придбання житла, але омріяної квартири так і не отримало. Про це йдеться в сюжеті журналістів телеканалу «Місто».

Уклавши договір з агентством нерухомості, полтавські пенсіонери підписали собі вирок. Чоловік з дружиною шукали не дороге житло, а потрапили в пастку. Гроші заплатили, а квартиру не отримали. Частину коштів ошуканим полтавцям вдалося повернути, решту сподіваються отримати через суд.

Пенсіонери скористалися послугами знайомого ріелтора, і підписали договір з агенцією, що на вул. Жовтневій 29/15, та незабаром пошкодували про це.


«Вони познайомили нас з клієнтом, сказали, що йому потрібно дати завдаток – 10 тисяч грн. Сказали, щоб за документи купівлі-продажу не переживали: «Ти під захистом будеш, і можеш дати йому аванс, бо у нього документи не оформлені на хату, не знятий арешт з хати. Допоможи йому, а за це купиш у нього це житло, - розповіла ошукана пенсіонерка.

Через кожні два тижні, розповідає Людмила Зубова, довелося давати гроші під заставу, усі факти передачі зафіксовані документально, є копії документів. Загалом агентству заплатили 9 тис.грн. і понад 50-т – продавцеві житла Артуру. Все ніби-то йшло за планом, у будинку навіть розпочали ремонт та роботи з облаштування каналізації. Усе змінив телефонний дзвінок ріелтора.

Як виявилося, продавець житла знайшов іншого покупця, у якого теж взяв гроші, і навіть встиг оформити документи. Це була купівля-продаж під прикриттям дарчої, запевняють ошукані пенсіонери. Прибувши у БТІ, вони одразу ж викликали міліцію, завдяки правоохоронцям Артур віддав їм 700 доларів, але це – лише частина суми. Він досі винний 20 тисяч грн., не повернуло коштів за свої сумнівні послуги і агентство.

У поліції, куди звернулися пенсіонери, ознак шахрайства не вбачають, адже йдеться про договірні відносини, кримінальне провадження не відкрили. Ошукані полтавці самі звернулися до суду, слухання по справі мають відбутися вже в грудні. У агенції Людмилу Зубову вже кілька місяців годують обіцянками повернути частину коштів, підтвердили свій намір і у телефонній розмові. 

 - Все, що стосується агентства, директор сказав, що віддасть половину цих грошей. Просто його зараз немає, він приїде і назначить.

Фахівці з юриспруденції запевняють: у більшості випадків громадяни самі винні у тому, що їх обдурюють.

 

Полтава нерухомість шахраї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі