Полтавські правоохоронці викрили наркопритон в центральній частині міста

Після втручання громадських активістів та публікації в інтернет-виданні, полтавські праоохоронці звернули увагу на наркопритон на вулиці Ватутіна та закрили його.

Інформацію про те, що в закинутому приміщенні по вулиці Ватутіна уночі збираються наркозалежні та вживають наркотики, на своїй сторінці розмістило одне з Інтернет-видань Полтави. На основі даного повідомлення поліцейські відкрили кримінальне провадження. При подальшій перевірці інформації, яку виклали журналісти, вона повністю підтвердилась, повідомили в поліції.

Полтавські правоохоронці викрили наркопритон в центральній частині міста (фото) - фото 1
Полтавські правоохоронці викрили наркопритон в центральній частині міста (фото) - фото 1

 Полтавські правоохоронці викрили наркопритон в центральній частині міста (фото) - фото 1

У результаті проведення слідчо-оперативних заходів працівники відділення поліції в Київському районі міста Полтави затримали наркозалежного чоловіка, які в цьому приміщенні вживали наркотичні засоби. У чоловіка вилучили медичний шприц, наповнений наркотичним засобом опій ацетильований. Уже найближчим часом його чекає кримінальна відповідальність відповідно до санкції частини 1 статті 309 Кримінального кодексу України за незаконне зберігання наркотичних засобів.

Працівники поліції дякують журналістам за інформацію, яка дала можливість припинити дане правопорушення і звертаються до усіх полтавців з проханням повідомляти до органів поліції про будь-які правопорушення, інформація про які їм відома. Дана інформація дасть можливість працівникам поліції оперативно припиняти порушення закону та гарантувати безпеку мешканців нашого міста.

Полтава наркопритон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі