Стало відомо, скільки коштуватиме новорічна ялинка полтавцям

В Полтавській області розпочали заготовляти для реалізації новорічні ялинки. Як повідомили в Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, незважаючи на загальне зростання цін вартість ялинок не збільшиться в порівнянні з минулим роком. Придбати новорічне дерево можна від 30 до 75 гривень.

За словами першого заступника начальника ПОУЛМГ Олексія Тенянка, ялинка до 1 м заввишки коштуватиме від 30 гривень, від 1 до 2 м – 36 грн, від 2 до 3  м – від 42 до 75 грн. Загалом в управлінні заплановано виділити для реалізації 75 тисяч ялинок. Всі ялинки будуть продаватися із бірками, що містять інформацію про походження хвойного насадження.

Нагадаємо, незаконна рубка одного дерева тягне за собою накладення штрафу на громадян в розмірі від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85-170 грн). Крім того за кожне зрубане дерево нараховуються завдані державі збитки, що залежать від діаметру пня і становлять щонайменше 247 гривень. Тому 1 незаконне дерево обійдеться щонайменше у 332.

ялинки новий рік купівля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі