«Об’єднання «Самопоміч» планує розробити «дорожню карту» Полтавської міськради

Сьогодні відбулася перша сесія Полтавської міської ради сьомого скликання, серед інших, посвідчення отримали і четверо депутатів, від партії «Об’єднання «Самопоміч». Йдучи на засідання наші депутати були готові з першої хвилини включатись в роботу, але не так сталося як гадалося, новообраний міський голова мав іншу думку, і закрив сесію уже через двадцять хвилин після її початку.

З таким прагненням до роботи Полтавського міського голови пропонуємо усім новообраним депутатам активно включатися до роботи та дотримуватися порядку встановленого Законом України «Про місцеве самоврядування».

На погоджувальній раді, анонсованій головою на 04.12.15 фракція політичної партії «Обєднання Самопоміч» буде ініціювати перш за все питання створення робочої групи по розробці та затвердженню регламенту Полтавської міської ради. Адже саме регламент згідно Закону є «дорожньою картою» для подальшій роботі Ради і саме він встановлює порядок обрання секретаря ради та інших процедурних питань.

Ми сподіваємося, що саме це питання є консолідуючим для більшості депутатів і є розуміння, що регламент у чинній редакції є повним анахронізмом.

Сомопоміч міськрада Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі