Пам’ятник Мазепі в Полтаві до кінця року точно не встановлять

Пам’ятник Мазепі, який нещодавно був презентований полтавцям, до кінця року точно не буде встановлений в місті. За словами міського голови Полтави Олександра Мамая, пам’ятник ще не готовий.

«На сьогоднішній день його привезли, показали та повезли назад. Бо він до кінця не зроблений. Що стосується встановлення, то депутати на сесії визначаться більшістю голосів, чи потрібно його встановлювати чи ні. . Яке рішення приймуть депутати, таке я й виконаю. А поки сам пам’ятник не готовий. Тому щоб виграти лотерейний квиток, його треба спершу купити», - розповів Мамай.

Також міський голова розповів, що під час голосування за встановлення пам’ятника утримається, бо не хоче розколювати населення міста.

«Я не за і не проти встановлення пам’ятника Мазепі. Коли буде голосування я утримаюсь. Тому що на сьогоднішній день є більш нагальні питання для Полтави. А встановлення пам’ятника Мазепі – це суто політичне питання. Розколювати Полтаву на дві частину – одна «за», інша «проти», я не буду», - каже Мамай.

Нагадаємо, 14 жовтня полтавцям презентували пам’ятник Мазепі. Його планують встановити на Соборній площі. Наразі на площі стоять гранітні плити, які збираються використати для встановлення пам’ятника.

DSC_9410а
DSC_9410а
DSC_9414а
DSC_9414а
Мазепа пам`ятник Мамай
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі